https://mail.academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

آموزش غیر حضوری ( آنلاین ) دوره جامع عکاسی پایه

دوره جامع آموزش عکاسی مقدماتی بصورت غیر حضوری ( آنلاین )

آموزش آنلاین عکاسی مقدماتی و پیشرفته و تخصصی در کلاس غیر حضوری آنلاین آموزش عکاسی در بهترین آموزشگاه عکاسی معتبر غرب تهران با مدرک معتبر بین المللی. آموزش عکاسی مقدماتی دیجیتال و شناخت دوربین و منو دوربین عکاسی دیجیتال. کلاس آموزش عکاسی پرتره و نورپردازی عکاسی تبلیغاتی و صنعتی و غذا و محصولات غذایی. کارگاه و کلاس آموزش نگاه عکاسانه استاد محدم قدیمی و ایده پردازی و ایده تا اجرا در عکاسی حرفه ای. کارگاه و کلاس آموزش عکاسی مستند خیابانی استاد ساسان مویدی. کلاس آموزش عکاسی طبیعت. آموزش عکاسی معاصر و کلاس و کارگاه آموزش شیوه نگارش استیتمنت و بیانیه هنری وحید بهروزیان و کلاس فتوشاپ تخصصی برای عکاسان. آموزش طراحی آلبوم دیجیتال آموزشگاه آزاد هنری قدیمی.

کلاس آموزش عکاسی پایه - دوره جامع
غیر حضوری ( آنلاین )

 مشغله‌های فراوان و روزمره و شرایطی مانند قرنطینه جاری فرصت استفاده از کلاس‌های حضوری را محدود و یا از بین می‌برند اما استفاده از فن‌آوری روز آموزشی در همه شرایط استفاده از آموزش‌های مختلف غیر حضوری بر بستر اینترنت را برای عموم امکانپذیر ساخته است.

در دوره آموزش جامع عکاسی مقدماتی به صورت غیر حضوری ( آنلاین )، علاقه‌مندان به فن و هنر عکاسی در هر سطح خواهند توانست ضمن آشنایی با اصول قاب‌بندی و ترکیب‌بندی و ساختمان دوربین و منو دوربین‌های عکاسی دجییتال، تکنیک‌های صحیح عکاسی حرفه‌ای را آموخته تا با بینش و شناخت از خویش و محیط پیرامون، بر پایه آموزش و تمرین‌های حین دوره و راهنمایی‌های مدرس، دنیای خود را به تصویر بکشند.

برنامه دوره جامع آموزش عکاسی پایه - غیر حضوری ( آنلاین ):

تعداد جلسات: 15 جلسه هر هفته یک جلسه
مدت هر کلاس: 2:30
زمان: پنجشنبه‌ها از 4 اردیبهشت - ساعت 16 تا 18:30
مدرس: محمد قدیمی

آشنایی با مباحث دوره جامع عکاسی مقدماتی ( مبانی یک + مبانی دو )

ثبت‌نام آنلاین کلاس

آشنایی با شیوه برگزاری کلاس‌های آموزش مجازی

راهنمای دریافت گواهینامه‌های آموزشی

← آزمون دوره جامع عکاسی پس از اتمام دوره آموزش برگزار خواهد شد

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی
گروه آموزش عکاسی حرفه‌ای

logo-samandehi
بالا