https://mail.academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

دوره جامع آموزش عکاسی مقدماتی - ترم پاییز 1400 به صورت حضوری و آنلاین

دوره جامع آموزش عکاسی مقدماتی - ترم پاییز

کلاس آموزش عکاسی دیجیتال حرفه ای در بهترین آموزشگاه عکاسی تهران با مدرک معتبر بین المللی هنر عکاسی.بهترین کلاس عکاسی تهران. آموزش عکاسی مقدماتی و پیشرفته و تخصصی با مدرک معتبر بین المللی. آموزش عکاسی دیجیتال و کلاس آموزش عکاسی تبلیغاتی و صنعتی. آموزش نورپردازی در عکاسی حرفه ای. کلاس آموزش عکاسی مستند خیابانی استاد ساسان مویدی. آموزش عکاسی نگاه عکاسانه و کارگاه تخصصی آموزش عکاسی نگاه عکاسانه استاد محمد قدیمی. آموزش فتوشاپ تخصصی برای عکاسان حرفه ای. کارگاه تخصصی کسب و کار در عکاسی حرفه ای. آموزش عکاسی طبیعت و منظره. تور تخصصی عکاسی. آموزش تخصصی عکاسی معاصر و کارگاه شناخت هنر معاصر و مستند معاصر.

 عکاسی فقط فشردن یک دکمه نیست یا حتی دانستن تکنیک‌های ثبت یک عکس خوب که اگر اینگونه بود عکاسان را بیشتر تکنسین‌هایی ماهر باید در نظر گرفت. تفاوتی ندارد که علاقه‌مند به چه شاخه عکاسی هستیم و در چه سطحی می‌خواهیم فعالیت نماییم. عکاسی دنیایی فراتر از تصور ما است؛ دنیایی که ضمن تسلط بر دانش استفاده از ابزار عکاسی نیازمند آگاهی از خویشتن، زمان و مکان است.

در تدوین برنامه کلاس‌های آموزش عکاسی، چه در دوره مقدماتی و چه در دوره‌های عکاسی تخصصی سعی نموده‌ایم با نگاهی حرفه‌ای و فارغ از انتفاع به امر آموزش بپردازیم و ضمن همکاری با مدرسین دلسوز و با تجربه، محتوای آموزشی دوره‌ها را با همفکری مدرسین در سطحی آکادمیک و دیدی به روز و فراتر از مرزهای جغرافیایی، استاندارد سازی نماییم.

هنرجویان پس از طی دوره جامع آموزش عکاسی مقدماتی ضمن تسلط کامل بر ابزار و تکنیک‌های عکاسی قادر خواهند بود در صورت تمایل و با توجه به علایق و اندیشه خود در هریک از شاخه‌های عکاسی اعم از عکاسی پرتره، تبلیغاتی و صنعتی، مستند، طبیعت و... فعالیت خود را ادامه دهند. همچنین پس از اتمام دوره و شرکت در آزمون و ارائه ژوژمان نهایی " طبق ضوابط اخذ گواهینامه‌ها " امکان دریافت گواهینامه آموزشی معتبر بین‌المللی قابل ارائه به سفارتخانه‌ها را دارند.

با توجه به بهبود نسبی شرایط پاندمی و با حفظ پروتکل‌های بهداشتی این دوره آموزشی همزمان به صورت حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد( با شرایط احراز حد نصاب ). لذا هنرجویان علاقه‌مند به شرکت در دوره جامع آموزش عکاسی مقدماتی می‌توانند فراخور شرایط خود در کلاس حضوری و یا آنلاین ثبت‌نام نمایند. ( پس از ثبت‌نام امکان جابجایی بین کلاس‌ها وجود نخواهد داشت. )

برنامه ترم پاییز دوره جامع آموزش عکاسی مقدماتی

شروع دوره: 6 آبان 1400
پنجشنبه‌ها ساعت 15 تا 19 و جمعه‌ها ساعت 9:30 تا 13:30
مدت دوره: 38 ساعت

مدرس: محمد قدیمی

در این دوره همزمان به صورت حضوری یا آنلاین برای علاقه‌مندان وجود دارد:

← ثبت‌نام از طریق سایت آموزشگاه:

← آشنایی با مباحث دوره جامع عکاسی مقدماتی

← ضوابط اخذ گواهینامه‌های آموزشی

این دوره به دعوت موسسه معین در محل این موسسه به نشانی: خیابان ایثارگران شمالی، نبش کوهسار سوم، پلاک 36 طبق تقویم آموزشی برگزار خواهد شد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید

آموزشگاه آزاد هنری قدیمی
گروه آموزش عکاسی حرفه‌ای

 

logo-samandehi
بالا