https://mail.academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

جشنواره هنرجویان آموزشگاه

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی تصمیم دارد جهت آشنایی هنرجویان با نحوه ارایه آثار و همچنین افزایش انگیزش هنرجویان از این پس هر 6 ماه نمایشگاهی از آثار برگزیده هنرجویان دپارتمان‌های آموزشی خود برگزار نماید. بر همین اساس برای شروع از کلیه هنرجویان گرامی دپارتمان‌ آموزش عکاسی دعوت می‌گردد آثار خود را جهت شرکت در جشنواره آموزشگاه ارسال نمایند. هنرجویان و دیگر علاقه‌مندان به عکاسی نیز می‌توانند در بخش اصلی و در صورت رعایت ضوابط در این جشنواره شرکت نمایند.

بدیهی است در جشنواره اسفند ماه با برنامه ریزی انجام شده هنرجویان دوره‌های طراحی و دکوراسیون داخلی نیز در این جشنواره شرکت خواهند نمود.

مسابقه عکاسی, جشنواره عکاسی, آموزش عکاسی, کلاس آموزش عکاسی, هنر عکاسی, کلاس عکاسی, آموزشگاه عکاسی, آموزشگاه قدیمی, آموزگاه آزاد هنرهای تجسمی, آموزشگاه های آزاد هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی, آموزشگاه, عکس, عکاسی

 

 

موضوع جشنواره: آزاد

جشنواره در دو بخش اصلی و ویژه برگزار می‌گردد.

ضوابط بخش اصلی:

شرکت در بخش اصلی برای هنرجویان آموزشگاه و دیگر علاقه‌مندان به هنر عکاسی آزاد است.

هنرجویان دوره مبانی پایه یک عکاسی در این بخش می‌توانند شرکت نمایند.

تهیه تصویری موثر که عکاس اصول ارایه فرم و محتوا را همراه با تکنیک صحیح عکاسی رعایت نموده باشد.

استفاده از نرم‌افزار جهت ویرایش عکس صرفا در حد برش و اصلاح رنگ، نور و کنتراست به شرط عدم تغییر ماهیت و محتوای عکس مجاز می‌باشد.

ضوابط بخش ویژه:

شرکت در این بخش ویژه هنرجوبان دپارتمان عکاسی می‌باشد.

کلیه هنرجویان دپارتمان عکاسی بجز هنرجویان دوره آموزش عکاسی پایه یک می‌توانند در این بخش شرکت نمایند.

رعایت کلیه اصول فنی عکاسی در ارایه صحیح فرم و محتوای اثر.

استفاده از نرم‌افزار جهت ویرایش عکس صرفا در حد برش و اصلاح رنگ، نور و کنتراست به شرط عدم تغییر ماهیت و محتوای عکس مجاز می‌باشد.

آثار برگزیده پس از بررسی در جشنواره هنرجویان در محل آموزشگاه به نمایش در خواهند آمد

زمان و شیوه ثبت نام:

آخرین مهلت ارایه آثار 21 شهریور ماه 1393 ( تا تاریخ 31 شهریور تمدید شد )

شرکت کنندگان هر بخش می‌توانند حداکثر 5 قطعه عکس ارسال نمایند که پس از بررسی عکس‌ها حداکثر تا 3 تصویر به نمایش در خواهد آمد.

کلیه شرکت کنندگان باید آثار خود را تا تاریخ فوق به نشانی پست الکترونیکی photo @ academyarte . com ارسال نمایند. به همین منظور کلیه اثار ارسالی باید بصورت dpi 72 و اندازه ضلع بزرگ تصویر 1000 پیکسل تغییر سایز و حجم داده شده و به صورت 1 - 2 - 3 نامگذاری گردند.

شرکت کننده موظف است برای هر تصویر نامی انتخاب نموده و داخل یک فایل Word بر اساس شماره تصویر نام اثر را قید نماید و همچنین نام و نام خانوادگی و شماره همراه خود را درج کرده و همراه تصاویر در یک پوشه به نام خود فشرده و به نشانی اعلام شده ارسال نماید.

پس از بررسی و اعلام نفرات و تصاویر پذیرفته شده از شما خواسته خواهد شد تصویر اصلی را در ابعاد 60 * 40 سانتیمتر به آموزشگاه جهت نمایش عمومی تحویل نمایید.

ارسال اثر به منزله تایید مالکیت شخصی اثر بوده و فرستنده شخصا مسئول آن خواهد بود.

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی

 

 

{plusone}

logo-samandehi
بالا