https://mail.academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

برنامه گردهمایی سالانه آموزشگاه

آخرین روزهای سال 1393 با همه فراز و نشیب‌هایش به سرعت در حال سپری شدن است. یک سال دیگر نیز در خدمت شما دوستان و هنرجویان گرامی بودیم و امیدواریم در طی سال جاری توانسته باشیم در راستای اهداف آموزشگاه و خواست شما دوستان گرامی گامی دیگر برداشته باشیم.

به همین منظور از کلیه شما دوستان که دوره‌های خود را گذرانده و یا در حال تکمیل دوره‌های آموزشی خود در هریک از دپارتمان‌های آموزشی می‌باشید با افتخار دعوت می‌نماییم در گردهمایی سالانه هنرجویان اموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی شرکت نمایید تا ضمن دیدار تمامی دوستان، از نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما در خصوص برنامه‌های سال آینده بهره‌مند گردیم.

به همین بهانه کارگاه تخصصی نقد عکس اسفند ماه نیز ضمن همایش سالانه برگزار خواهد گردید.

همچنین در این گردهمایی در خصوص نمایشگاه آثار برگزیده هنرجویان دپارتمان‌های آموزش عکاسی، دکوراسیون داخل و طراحی اسکیس که انتهای فروردین سال 1394 برگزار خواهد شد بحث و توضیحاتی ارایه خواهد شد.

به مناسبت همین همایش، برنامه تماشای گروهی تئاتر نیز برای دوشنبه 18 بهمن ساعت 20:30 برنامه ریزی گردیده است که از طریق خبرنامه آموزشگاه به نشانی پست الکترونیکی شما دوستان ارسال گردید.

 برنامه گردهمایی سالانه آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی برای برنامه های آموزش عکاسی و دکوراسیون داخلی و طراحی اسکیس و برگزاری نمایشگاه و تورهای تخصصی

زمان:

پنجشنبه 21 اسفند 1393

ساعت 19:30 الی 21:30

امیدواریم شاهد حضور همه شما هنرجویان و دوستان گرامی در این برنامه باشیم

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی

{plusone}

 

logo-samandehi
بالا